Site announcements

Стартував новий курс “Церква і мас-медіа”

Системи Адміністратор -

На освітній платформі nestor 4.0 стартував новий онлайн-курс “Церква і мас-медіа”. 

Метою даного курсу є формування практичних навичок у налагодженні ефективної комунікації  релігійних організацій, вказати ергономічні шляхи налагодження зв’язків з медіа та громадськістю. У лекціях курсу аналізується, зокрема, образ церкви у мас-медіа, а також розповідається про особливості та співпрацю із журналістами церковних служб.

Проблеми, які охоплює курс, максимально наближені до реалій, практичних потреб та сучасних вітчизняних тенденцій. Тому він буде корисний для церковних прес-служб та журналістів, а також усім, хто цікавиться питаннями ефективної роботи з медіа та бажає краще зрозуміти їх українські особливості.

За основу теоретичної частини взято матеріали Джона Аллена, ватиканського експерта, журналіста, який є одним із фахівців світового рівня в католицькій публіцистиці.

Заходьте на освітню платформу www.nestor.net.ua та обирайте з переліку курсів чи безпосередньо переходьте до курсу: https://online.nestor.net.ua/course/view.php?id=5 

Приємного навчання!

На освітній платформі nestor 4.0 стартував новий курс «Церква і сім’я»

Системи Адміністратор -

На освітній платформі nestor 4.0 стартував новий онлайн-курс “Церква і сім’я”. Автор курсу кандидат філософських наук, релігієзнавець Євгеній Білоножко.

Курс “Церква і сім’я”, покликаний дати знання щодо основних концепцій, що описують шлюб та родину. Пропонується богословське бачення сім’ї та шлюбу з огляду на сучасні знання з антропології, історії та біології.

З курсу ви дізнаєтесь про генезу таких понять, як “традиційна сім’я”, “романтичне кохання”, “шлюбні стратегії, девіації, сексуальні норми та ритуали в Старому Завіті”, чи Адам і Єва були одружені, чому християни не підтримують традиції народжувати дітей від служниць та наложниць та багато цікавих фактів. 

Будемо долати разом стереотипи щодо “зашореності” християнства щодо шлюбу та віднаходити корені сучасної дискусії про “традиційність” та “нетрадиційність” сімейних стосунків. Прослухавши курс, ви розширите арсенал аргументів, що будуть змістовніші від набору стандартних фраз: «В Біблії написано», «Треба захищати традиційну родину», «Це гріх!!!», «Так не можна бо такого ніколи не було».

Заходьте на освітню платформу www.nestor.net.ua та обирайте з переліку курсів чи безпосередньо переходьте до курсу.

Навчання на nestor 4.0:

  • можливість дивитися відеолекції;
  • окремо слухати лекції;
  • повний текстовий скрипт кожної лекції - можливість читати лекції;
  • можливість завантажити у форматі повний скрипт лекцій на електронну книгу (mobi, epub, fb2) 
  • субтитри на відео;
  • семінарські завдання після кожної лекції;
  • актуальні тексти першоджерел до курсу;
  • можливість перевірити засвоєні знання та скласти тести. Отримати відзнаки чи сертифікат про проходження курсу.

Щоб залишатися на зв’язку, підписуйтеся на наші пабліки: 


Відгуки та пропозиції надсилайте за адресою: info@nestor.center 

Приємного навчання!